Tomasz Osiński
Firma Herzog istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009r. Posiada filie w 4 krajach Unii Europejskiej. Współpracuje z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branży. W dziedzinie HR świadczy usługi takie jak zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych. Agencja Zatrudnienia - Nr certyfikatu: 5950 Aktualnie poszukujemy pracownika do filii firmy Herzog Sp. z o. o., w Krakowie, stanowisko: Pomoc administracyjno-biurowa z językiem niemieckim

Pomoc administracyjno-biurowa z językiem niemieckim

  • Data publikacji:
  • 23-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 1970 brutto

Wymagania:

» znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

» znajomość obsługi komputera oraz MS Office

» zdolności organizacyjne i interpersonalne,

» motywacja do pracy, komunikatywność

Zakres obowiązków:

» wprowadzanie danych do systemu

» publikacja ogłoszeń

» obsługa dokumentacji administracyjno-biurowej

» rozmowy z pracownikami

Oferujemy:

»  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 3/4 etatu (praca w godz. 8-14)

»  wynagrodzenie 1970zł brutto

»  pracę w młodym zespole.

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres: tomasz.osinski@herzog.com.pl