Stowarzyszenie Na Tak
Stowarzyszenie Na Tak zatrudni osobę na stanowisko:

pomoc księgowej

  • Data publikacji:
  • 23-08-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Poznań

Zakres obowiązków:
-wprowadzanie danych do programu księgowego,

-wykonywanie innych czynności i zadań zleconych przez główną księgową.

Wymagania:

-wykształcenie kierunkowe,
-umiejętność biegłego korzystania z podstawowych urządzeń informatycznych (komputer, edytory tekstu, internet);
-znajomość systemu Excel,
-mile widziana znajomość systemu Symfonia

Dokumenty aplikacyjne (CV i LM) są przyjmowane wyłącznie na adres: rekrutacja@natak.pl
Informujemy, że odezwiemy się do wybranych osób, które telefonicznie zostaną powiadomione o terminach rozmów rekrutacyjnych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”.