Jobs Plus

Pomoc kuchenna

  • Data publikacji:
  • 10-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Krzeszowice (woj. małopolskie)
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Dla swojego klienta, firmy z branży gastronomicznej, poszukujemy kandydatów do zatrudnienia na stanowisku:

POMOC KUCHENNA
Miejsce pracy: Krzeszowice

Obowiązki:

  • przygotowywanie ciasta na pierogi
  • lepienie pierogów i obsługa maszyny do ich wyrobu

Wymagamy:

  • precyzji i dbałości o jakość wykonywanej pracy
  • sumienności, rzetelności
  • książeczki SANEPID z ważnymi badaniami
  • doświadczenie w pracy jako pomoc kuchenna mile widziane, ale nie wymagane – wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością podjęcia długoterminowego zatrudnienia po okresie próbnym
  • pracę od poniedziałku do czwartku + sobota lub niedziela w godzinach 8:00-16:00 / 12:00-20:00
  • premię uznaniową zależną od zaangażowania i wyników pracy
  • indywidualny proces wdrożenia

Zainteresowała Cię nasza propozycja? POZWÓL NAM POZNAĆ SIĘ BLIŻEJ I  PRZEŚLIJ CV za pomocą formularza:

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o dopisanie w CV poniższych klauzul.

Jeżeli wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb jedynie tej rekrutacji, na którą właśnie aplikujesz, prosimy o dopisanie

klauzuli nr 1)

1)    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu
i zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jeżeli  wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przyszłych prowadzonych przez nas, prosimy o dopisanie oprócz klauzuli 1) również klauzulę 2) o treści jak poniżej:

2)    " Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11, moich danych osobowych zawartych w formularzu aplikacyjnych oraz załączonym CV w celu
i zakresie niezbędnym do realizacji przyszłych procesów rekrutacji i selekcji pracowników, w tym również w celu kontaktu ze mną."

Jednocześnie informujemy Cię, że administratorem Twoich danych osobowych będzie firma Jobs Plus z siedzibą w Krakowie, ul. Bonarka 11.

Pamiętaj, że podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Twoje dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego i selekcji pracowników.

Zawsze masz prawo wniesienia skargi gdy uznasz, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Ciebie narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO)."

Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10641.