Dom Pomocy Społecznej dla Kobiet im. Św. Józefa ZSMBM
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ dla KOBIET im. Św. Józefa ZSMBM w Warszawie Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko :

POMOC KUCHENNA

  • Data publikacji:
  • 02-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Warszawa , Praga-Południe
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ dla KOBIET im. Św. Józefa ZSMBM  w Warszawie

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : POMOC KUCHENNA

          Obowiązki :

Pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharzom

  • obróbka produktów niezbędnych do przygotowania dań i posiłków oraz deserów
  • zmywanie i sprzątanie kuchni
  • przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych

          Wymagania :

  • solidność
  • motywacja i pozytywne nastawienie do pracy

           Mile widziane :

  • doświadczenie

Oferujemy :

  • umowę o pracę na pełny etat

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : kadry@dpshetmanska.waw.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DPS dla Kobiet im. Św Józefa ZSMBM z siedzibą przy ul. Hetmańskiej 44 w Warszawie , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)”.

Administratorem danych osobowych w ramach rekrutacji będzie Dom Pomocy Społecznej dla Kobiet im. Św. Józefa ZSMBM z siedzibą w Warszawie, ul. Hetmańska 44 . Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody wyrażonej w dokumencie rekrutacyjnym przesłanym na wskazany adres e‑mail. Zgoda jest dobrowolna. Zgoda na przetwarzanie danych może być w dowolnej chwili cofnięta, co nie wpływa na wcześniejsze przetwarzanie dokonane na jej podstawie.