Rekeep Polska - katering szpitalny dla pacjentów

Pomoc kuchenna

Pomoc Kuchenna lub dystrybucja posiłków wśród pacjentów - praca od zaraz.

Poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do nas na stanowisku: Pomoc kuchenna Miejsce pracy: Szpital CZMP w Łodzi, ul: Matek Polskich

Termin zatrudnienia: od zaraz

Godziny pracy: elastyczny grafik (rozłożony na 7 dni w tygodniu)
Możliwość pracy tylko w weekendy

Oferujemy:
-lunch w dniach pracy

-terminowe wypłaty

-stałe godziny pracy

-stabilne zatrudnienie

-zatrudnienie w firmie dla której ważne są relacje i etyka pracy

Zakres obowiązków: - porcjowanie wędlin serów warzyw

-wstępna obróbka warzyw i owoców

-mycie naczyń

-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

-pomoc przy wydawaniu posiłków dla Zamawiających

-pomoc w przygotowywaniu dań obiadowych

Wymagania: -aktualna książeczka sanepidu - warunek konieczny

-chęci do pracy
Kontakt do nas:
Romek: 603691982
Dorota: 665060538
Robert: 665121231