Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Firma Sidrom Sp. z o.o., dla stałego klienta - restauracji we Francji, w okolicach Cavaillon poszukuje pracowników na stanowisko:

Pomoc kuchenna Francja Cavaillon

WYMAGANIA:

Doświadczenie jako pomoc kuchenna,
Znajomość języka: francuskiego lub angielskiego,
Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Pomoc w przygotowaniu posiłków,
Przygotowanie w odpowiedni sposób potrzebnych składników (obieranie, krojenie, siekanie, szatkowanie owoców i warzyw),
Utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy,
Czyszczenie sprzętu niezbędnego do przygotowania potraw,
Mycie naczyń - obsługa zmywarki.

OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską Umowę o pracę,
39h/tygodniowo, Dodatkowo płatne nadgodziny,
Zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego),
Bezpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.

Zapraszam do aplikacji lub kontaktu na adres rekrutacja@sidrom.net