ABC Work

Pomocnik elektryka

  • Data publikacji:
  • 17-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Elektryk

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością̨ znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę̨!

Stanowisko: Pomocnik elektryka

Miejsce pracy:  okolice Bayreuth, Niemcy

Wynagrodzenie:

  • W zależnosci od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji: 14,00 – 16,00 € brutto + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
  • praca odd poniedziałku do piątku (praca może rownież wypaść w sobotę); zmiana poranna: 06:30 – 15:00

Obowiązki:

  • pomoc przy zakładaniu instalacji elektrycznej przy samochodach kempingowych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe + dyplom, nie jest to jednak wymóg konieczny
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy kamperach
  • wymagane prawo jazdy i samochód
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)

Oferujemy:

  • stałą opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
  • dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • indywidualne podejście do każdego kandydata