HR International

Pomocnik glazurnika

Obecnie dla klienta prowadzącego firmę budowlaną poszukujemy kandydata na stanowisko pomocnik glazurnika. Firma zajmuje się obecnie wykończeniem hotelu.

Miejsce zlecenia:40210 Düsseldorf, Niemcy

Start: 05.10

Zakończenie: długoterminowa współpraca

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie kleju pod glazurę,
  • przygotowywanie wiadra z wodą,
  • podawanie glazury

Oczekujemy:

  • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z glazurą,
  • sprawność fizyczną,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz możliwość wyjazdu własnym samochodem

Oferujemy:

  • posiłki pracownicze,
  • atrakcyjną stawkę godzinową,
  • możliwość dłuższej współpracy,
  • bezpłatne zakwaterowania na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "pomoc glazura". Tel. +48 504 293 615