Diwa Personalservice Agencja Pracy sp. z o.o.

Pomocnik lakiernika (K/M)- samochody powypadkowe.

Data publikacji:
28.4.2020
Miejsce Pracy:
okolice Monachium
Branża:
Motoryzacja
Stanowisko:
Lakiernik Samochodowy

Lakiernik - pomocnik (K/M). Auta powypadkowe. Bez znajomości języka niemieckiego!!!

Dla naszego klienta w Niemczech Unterschleißheim (okolice München), poszukujemy lakierników, pomocników lakiernika, blacharzy, monterów do pracy w warsztacie przy samochodach powypadkowych.

Opis stanowiska pracy:

- usuwanie defektów w pojazdach powypadkowych,

- przygotowanie auta do lakierowania,

- wstępna diagnoza usterek

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie – 10,82€ b/h + 17€ netto diety za każdy pełny przepracowany dzień -> przy 160 godzinach 1500 – 1650€ netto,

- możliwość pracy w nadgodzinach !!! (również w sobotę i niedzielę),

- pracę bez znajomości języka niemieckiego !!!,

- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,

- zapewnione zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę !!!,

- praca w systemie 1 zmianowym od poniedziałku do piątku (06.00 – 15.00/ 07.00 – 16.00)

Wymagamy:

- mile widziane wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako lakiernik/ pomocnik lakiernika, lub podobne,

- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: lelek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 77 454 85 66

www.diwa-personalservice.pl

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń