Remedy sp. z o.o.

Pomocnik magazyniera w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 14-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Geislingen an der Steige, Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 12,50 euro/h brutto
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ ) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce i za granicą. Przyjazna rekrutacja, otwartość na człowieka i przychylność pozwalają kandydatom komfortowo wybrać nowe możliwości rozwoju zawodowego. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i odpowiedzialnymi pracodawcami.

Aktualnie dla naszego Klienta, firmy zajmującej się magazynowaniem, segregowaniem i archiwizowaniem dokumentów poszukujemy kandydatów do pracy przy archiwizacji dokumentów.

Lokalizacja: Geislingen an der Steige, Niemcy

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę podpisaną z polską agencją pracy tymczasowej
  • wynagrodzenie składające się z płacy zasadniczej (12,50 €/h brutto), premii i dodatków
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia NNW
  • dostęp do udziału w szkoleniach wewnętrznych
  • możliwość zakwaterowania
  • legalne zatrudnienie na warunkach niemieckich

Opis stanowiska

  • odbiór towaru i kontrola dostarczonego towaru
  • kompletacja zamówień za pomocą wózków przemysłowych
  • pakowanie przesyłek

Wymagania stanowiska

  • chęć do pracy za granicą
  • nastawienie na rozwój zawodowy
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - to będzie Twój dodatkowy atut
  • wymagamy znajomości języka niemieckiego

Zainteresowana/-y?

Osoba odpowiedzialna za rekrutację – Wioleta

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Remedy Sp. z o.o. . z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Remedy Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procedury przyszłych rekrutacji. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

·        Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych Remedy Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do tłumaczenia korespondencji wymienianej z potencjalnym pracodawcą. Podaję swoje dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.

·        Złożenie aplikacji w odpowiedzi na ofertę pracy jest potwierdzeniem zapoznania się z treścią klauzuli informacyjnej dostępnej na stronie GP People Sp. z o.o., w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.

Zgodnie z obowiązującym prawem Remedy nie pobiera opłat od kandydatów za pośrednictwo pracy.