Recruiters
Dla jednego z naszych Klienów, lokalnej firmy zajmującej się produkcją mebli na wymiar, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Pomocnik Montażysty Mebli/Stolarza

  • Data publikacji:
  • 06-05-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Kostrzyn nad Odrą
  • Stanowisko:
  • Stolarz

Czym się zajmujemy:

Jesteśmy lokalną firmą zajmującą się produkcją mebli na wymiar.
Nasze realizacje to meble według indywidualnego projektu i wymiaru tj.meble kuchenne pod zabudowę, szafy, garderoby.

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • Pomoc przy produkcji mebli na wymiar (garderoby, szafy, meble kuchenne pod zabudowę)
  • Pomoc przy montażu mebli oraz nowoczesnej zabudowy meblowej
  • Obsługa podstawowych maszyn, narzędzi stolarskich i elektronarzędzi
  • Pomoc przy realizacji planów produkcji i montażu zgodnie z harmonogramem

Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w wykonywaniu podstawowych prac stolarskich -mile widziane
  • Potrafisz montować meble i masz zdolności manualne
  • Umiesz obsługiwać podstawowe maszyny stolarskie oraz elektronarzędzia -mile widziane
  • Potrafisz efektywnie planować czas pracy i wywiązywać się ze zleconych zadań,
  • Cechują cię sumienność, solidność,i zdyscyplinowanie.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w lokalnym zakładzie stolarskim,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Umowa o pracę na pełen etat lub część etatu
  • Możliwości rozwoju
  • Pracę od zaraz

Jeśli chcesz porozmawiać o szczegółowej ofercie wyślij nam swoje CV na adres ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.https://www.recruiters.com.pl/polityka_prywatnosci.php