HR International

Pomocnik montera konstrukcji drewnianych / stalowych

  • Data publikacji:
  • 09-09-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Zleceniobiorcy na stanowisko pomocnika do montażu. Klient prowadzi rodzinną firmę z 90-letnią tradycją. Zajmują się produkcją i montażem okien, schodów i drzwi wejściowych, również instalacją całych ogrodów zimowych.

Rozpoczęcie projektu: 21.09 lub 28.09.2020r.

Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca

Miejscowość: 87785 Winterrieden, Niemcy

Obowiązki:

-Wykonywanie czynności pomocniczych przy montażu konstrukcji stalowych/drewnianych

-Noszenie, przenoszenie i montaż konstrukcji i elementów metalowych

-Montaż izolacji, prace pomocnicze

Wymagania:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku

-Znajomość języka Niemieckiego min.A1

-Czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie

-Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia

-Możliwość długotrwałej współpracy, przejście na umowę Niemiecką po okresie próbnym

-Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach organizacyjnych

- Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem w tytule "monter DE".