Zatrudnimy od zaraz

Pomocnik montera okien

  • Data publikacji:
  • 24-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Borne Sulinowo
  • Stanowisko:
  • Monter

ZATRUDNIMY OD ZARAZ : POMOCNIKA MONTERA OKIEN

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :

chęci do pracy
dokładność
umiejętność pracy w grupie
sumienność
zaangażowanie
mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

załadunek/ rozładunek produktu
wykonywanie prac przygotowawczych tj. przygotowanie ościeżnic oraz parapetów itp. oraz prace wykończeniowe tj. obróbka ościeżnic oraz parapetów itp.
utrzymywanie porządku w miejscu pracy

OFERUJEMY:

wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności miesięczne lub tygodniowe
dobrą atmosferę w miejscu pracy
możliwość rozwoju zawodowego
umowę o pracę
sprzęt zapewniony przez pracodawcę
możliwość pobierania drobnych zaliczek

CV można składać przez portal  lub mail kolasinskihubert@gmail .com

Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego 511129866