East Power Sp. z o.o

Pomocnik Montera - praca fizyczna, Niemcy BEZ JĘZYKA

  • Data publikacji:
  • 21-08-2020
  • Miejsce Pracy:
  • 71063 Sindelfingen - okolice Stuttgartu
  • Stanowisko:
  • Monter

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pomocnik Montera

Miejsce pracy: 71063 Sindelfingen - okolice Stuttgartu

Opis stanowiska:

  • Demontaż stacji z profilami aluminiowymi (Kemmler&Riehle) na hali,
  • Wysokość pracy około 2,5-3m – praca na podnośnikach,
  • Profile muszą zostać zdemontowane i ułożone w stosy na paletach – praca z kluczami i ewentualnie piłą,
  • Palety są dostarczane przez Mercedes-Benz AG,
  • Stacje aluminiowe są połączone śrubami (jeśli śruba nie będzie chciała dać się wykręcić, można ją odciąć piłą).

Wymagania:

  • Chęci do pracy,
  • Sprawność fizyczna,
  • Znajomość języka niemieckiego - nie wymagana, ale mile widziana,
  • Własne auto na wyjazd - mile widziane.

Stawka: 8,5 euro netto "na rękę" na godz. dla Pracownika z niemieckim (€12,00 brutto),

8 euro netto "na rękę" na godz. dla Pracownika bez języka (€11,00 brutto)

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę,
  • Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
  • Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
  • Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,
  • Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,
  • Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
  • Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,
  • Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
  • Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikacje klikając w link aplikacyjny (wyślij swoje CV wraz z numerem telefonu lub zadzwoń)

Kontakt telefoniczny pon-pt. 8:30-17:00.

Nr telefonu:

Sylwia: +48 570 440 105
Ewa: +48 530 844 775
Roksana: +48 535 645 485
Monika: +48 575 440 785
Kasia: +48 575 440 254