ESSA Group
ESSA GROUP jest międzynarodową firmą świadcząca usługi z zakresu budownictwa oraz rekrutacji pracowników zarówno w Polsce jak i krajach UE i EOG. W skład grupy wchodzi Essa Sp. z o.o., która jest certyfikowaną Agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru KRAZ pod numerem 19418

Pomocnik montera rusztowań / monter rusztowań

  • Data publikacji:
  • 22-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Szwecja, Francja
  • Stanowisko:
  • Monter

Obecnie poszukujemy pracowników do współpracy przy realizacji projektów zagranicznych (Szwecja, Francja) na stanowisko:

POMOCNIK MONTERA RUSZTOWAŃ

GWARANTUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • możliwość rozwoju oraz doskonalenia swoich umiejętności zawodowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • kompleksowe wsparcie podczas zatrudnienia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc przy montażu i demontażu rusztowań w różnych systemach na obiektach przemysłowych (rafineria, stocznie, itd.),
  • wykonywanie pracy na wysokościach

WYMAGANIA:

  • polski certyfikat montera rusztowań
  • dobra organizacja pracy
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • sumienność, dokładność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność oraz gotowość do tymczasowych relokacji

Prosimy o przesłanie CV oraz innych niezbędnych dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe na adres: praca@essagroup.eu

! UWAGA ! Przesyłając swoją aplikację prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych (zdjęcie) zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922) przez firmę ESSA sp. z o.o. oraz ESSA CS sp. z o.o. (jako administratora danych osobowych) a także udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom. Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe (wizerunkowe) są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do ich poprawiania lub usunięcia na każdym etapie.”