Randstad

pomocnik montera rusztowań przemysłowych

  • Data publikacji:
  • 09-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Belgia, Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 1500-2300 EURO netto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Praca w Belgii, Holandii lub Niemczech - 3 kraje i różne miejscowości do wyboru! Praca dla osób bez doświadczenia i bez znajomości języka. Świetna okazja do zdobycia kwalifikacji montera i realna szansa na szybki awans.

Oferujemy za darmo kurs wdrożeniowy. Czeka na Ciebie w pełni wyposażone mieszkanie, samochód służbowy do wspólnego użytku, doświadczeni fachowcy i polskojęzyczny koordynator.

oferujemy

  • umowa o pracę
  • doskonałe zakwaterowanie
  • zorganizowany transport (samochody służbowe)
  • 1500-2000 euro na rękę na miesiąc + dodatki
  • możliwa praca w nadgodzinach
  • 3 osobowe zespoły - możesz zabrać znajomych!
  • ogrom dodatkowych korzyści - opowiemy Ci o tym

zadania

  • pomoc przy montażu i demontażu rusztowań typu Layher

oczekujemy

  • gotowości do pracy na wysokości,

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47