Torsystem Butzbach Service Sp. Jawna
Poszukujemy obecnie do swojego zespołu Kandydatów na stanowisko:

Pomocnik Montera – Serwisanta woj. warmińsko - mazurskie, kujawsko - pomorskie, pomorskie i lubuskie

  • Data publikacji:
  • 22-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Olsztyn, Ostróda, Grudziądz, Elbląg, Gorzów Wlkp.

Opis stanowiska:

  • Montaż i Serwis (naprawa i konserwacja) bram  przemysłowych i systemów przeładunkowych
  • Praca związana z automatyką, elektroniką, elektryką, pneumatyką oraz mechaniką
  • Bezpośrednia obsługa klienta
  • Praca u klienta – codzienne wyjazdy
  • Wypisywanie dokumentów z wykonanych usług
  • Możliwa praca na wysokości

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Wiedza techniczna
  • Zdolności manualne
  • Kreatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Komunikatywność i odpowiedzialność
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w dynamicznej i nowoczesnej firmie
  • Samochód służbowy z wyposażeniem
  • Szkolenia produktowe i techniczne
  • Pracę w profesjonalnym i ambitnym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Zatrudnienie na okres stały