labour force
Pomocnik Operatora maszyn

Pomocnik operatora maszyn

  • Data publikacji:
  • 05-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • łódź

Witam serdecznie.

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku - Pomocnik operatora maszyn. Lokalizacja pracy - Rzgów.

Obowiązki:
-Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami
-Kontrola przebiegu procesu produkcyjnego i wykonywanie czynności produkcyjnych
-Dbanie o czystość stanowiska pracy

Oferujemy:
-Pracę w szybko rozwijającej się firmie
-Stabilne zatrudnienie
-Możliwość awansu
-Wysokie premie
-Szkolenie stanowiskowe
-Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe

Nie wymagamy doświadczenia !!

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 570 010 686.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)