Trenkwalder
Wraz z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik operatora - możliwość przyuczenia

Obecnie dla naszego Klienta w Mielcu poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik Operatora

Obowiązki:

- kontrolowanie wad i uszczerbków,

- utrzymywanie porządku na stanowisku,

- pakowanie,

- prace pomocnicze,

- inne prace produkcyjne.

Wymagania:

- dokładność,

- chęć do pracy fizycznej,

- umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę w systemie zmianowym,

- wsparcie merytoryczne w okresie wdrożenia,

- Stabilne i długotrwałe warunki zatrudnienia.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com

Bliższe informacje pod numerem telefonu:  665 284 003; 785 982 299