Trenkwalder
Wraz z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik operatora - możliwość przyuczenia

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Pomocnik Operatora/ Helper Operator

Główne obowiązki:

• Prawidłowe przygotowanie palet i gilz.
• Pakowanie rolek;
• Zaklejanie palet;
• Pomoc operatorowi podczas konserwacji ciągu produkcyjnego;
• Dbanie o stan techniczny obsługiwanych urządzeń;
• Pilnowanie porządku na powierzonym obszarze.

Oczekujemy:

• Wykształcenie min. zawodowe;
• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• Mile widziana umiejętność obsługi maszyn: ciągi impregnacyjne, wciągi łańcuchowe;
• Umiejętność obsługi komputera;
• Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia;
• Odpowiednie narzędzia pracy;
• Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej światowym liderem w swojej branży;
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

W ofercie mamy również oferty pracy na stanowiska: Mechanik, Elektryk, Operator ładowarki, dźwigu, wózka widłowego oraz wiele innych.

CV prosimy przesyłać na adres: a.banas@trenkwalder.com, k.trzpis@trenkwalder.com

Bliższe informacje pod numerem telefonu: 665 284 003; 785 982 299

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych (włączając fotografię zamieszczoną w CV) przez Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., Trenkwalder Patron Sp. z o.o., Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. oraz Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. dla celów prowadzenia rekrutacji, w której biorę udział.