ABC Work

Pomocnik produkcji - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 10-12-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

ABC Work – Aktualnie dla naszych zagranicznych partnerów poszukujemy osób do pracy
z całej Polski. Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiednią ofertę!

Miejsce pracy: Niemcy
Praca od 09.12.2021 - na dwie zmiany
Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie - 10,45 Euro/h brutto + 6,00 Euro/dziennie netto + koszty dojazdu
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - gratis!
• zagraniczna umowa o pracę na czas nieokreślony
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata

Zakres obowiązków:

• Szczegółowy zakres obowiązków podawany jest podczas indywidualnej rozmowy z pracodawcą

Wymagania:

• Język obcy nie jest wymagany.
• Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku + zaświadczenie szczepienia przeciw Covid-19
• Prawo jazdy i własny samochód!
• Odpowiedzialność i dokładność
• Motywacja do pracy