HR International

Pomocnik przy wykończeniach

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko pomocnik przy wykończeniach. Klient prowadzi firmę zajmująca się remontami.

Miejscowość: 78465 Konstanz, Niemcy
Rozpoczęcie projektu: 18.05 2020r.
Zakończenie projektu: wyjazd na około 3 miesiące

Zakres obowiązków:
- proste prace remontowe (m. in.: malowanie, zdzieranie tapet, usuwanie starych płytek)
- prace porządkowe (wynoszenie/znoszenie rzeczy)

Oczekiwania od kandydata:
- mile widziana znajomość j. niemieckiego
- zmysł techniczny
- umiejętność obsługi podstawowych narzędzi budowlanych (wiertarka lub piła do drewna)
- mile widziane doświadczenie przy pracach remontowych

Oferujemy:
- bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
- opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Proszę o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem "remont"