Jobest Services

Pomocnik w tartaku

ZB-AMOS Interim, s.r.o. - jesteśmy agencją pracy tymczasowej, która została założona 2005 roku na terenie Słowacji. Zajmujemy się oddelegowaniem pracowników do prac na terenie Francji i Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutacje na stanowisko: POMOCNIK W TARTAKU

Miejsce pracy:  Francja/Troyes

OBOWIĄZKI :
- Obróbka drewna , prace pomocnicze , selekcja i sortowanie drewna według asortymentu

WYMAGANIA :
- doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność obsługi pił stołowych , wielopił i pił taśmowych
- mile widziana umiejętność posługiwania się piłą spalinową
- dbałość i staranne wykonywanie obowiązków

OFERUJEMY :
- stawkę godzinową: 11,00 euro/h brutto
- wymiar czasu pracy : podstawa 35 godz. w pięciodniowym tygodniu pracy.
- w przypadku godziny nadliczbowych (jak płatne): od 36 do 43 godz. 25%, od 44 godz. 50%
- możliwość pracy w nadgodzinach i soboty.
- koszt zakwaterowania opłaca firma
- opieka i pomoc polskiego koordynatora 7/7 przez cały okres trwania kontraktu
- długofalowa współpraca
- możliwość pobierania zaliczek.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 881411500, 788564136