GD ProfesjaSC
Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Naszym Klientem, jest rzetelna niemiecka agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych i budowlanych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Posadzkarz / Pracownik Budowlany Niemcy

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem, jest rzetelna niemiecka agencja pracy specjalizująca się w rekrutacji pracowników przemysłowych i budowlanych. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres Obowiązków

Zadania obejmują: wylewki samopoziomujące, posadzki przemysłowe, szlifowanie betonu, iniekcje, wykonywanie powierzonych prac z dbałością o szczegóły,

Wymagania

  • Doświadczenie w pracach budowlanych – posadzki, wylewki betonowe
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole,

Oferujemy

  • Legalną pracę z umową o pracę na niemieckich warunkach
  • 11,50 € do 13,50 brutto + 35 € netto diety dziennej + 15 € za dojazd (dla osób korzystających z własnego auta)
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Podsumowanie Oferty

Administratorem danych osobowych (ADO) jest Grupa Doradcza Profesja S.C. P. Gunia, G. Balak, ul. Juliusz Lea 114, 30-133 Kraków, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2544). Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji obecnych i/lub przyszłych procesów rekrutacyjnych, a ich podanie jest dobrowolne. Dane są udostępniane firmom, z którymi ADO ma zawarte umowy o świadczenie usług rekrutacyjnych. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania i usuwania. Szczegółowe informacje zawarte są w Polityce Prywatności na stronie internetowej Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupa Doradcza Profesja S.C., P.Gunia, G.Balak w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).