Regess
Firma budowlana Regess Sp. z o.o. podejmie współpracę z doświadczonym Hydraulikiem

Poszukiwany Doświadczony Hydraulik/ Belgia

  • Data publikacji:
  • 13-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego Hydraulika, posiadającego  własną działalność gospodarczą, znającego język angielski, do pracy na terenie Belgii.

 Jeżeli posiadasz kwalifikacje i doświadczenie w obszarze hydrauliki.

Jesteś chętny do zdobywania doświadczenia na międzynarodowym rynku pracy.

Mówisz po angielsku.

Posiadasz własną działalność gospodarczą.

A przede wszystkim jesteś zdeterminowany i gotowy do podejmowania nowych wyzwań

Skontaktuj się z nami

 Obowiązki:

- montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO

- wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjne i cieplnej

- sprawdzanie poprawności instalacji

- praca zgodnie z rysunkiem technicznym

- umiejętność spawania i zgrzewania rur PE

- zdolność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur

- przebudowa instalacji, czytanie planów

 Wymagania:

- doświadczenie w branży

- mile widziane prawo jazdy kategorii B,

- znajomość w stopniu komunikatywnym języka angielskiego

- dyspozycyjność, możliwość szybkiego wyjazdu.

-własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

 Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- współprace z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

- możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego

- możliwość zakwaterowania

- pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

 Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: anna.marcinkiewicz@regess.eu

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji.

Administrator danych: Regess Sp. z o.o.