EUROPEJSKI INSTYTUT EDUKACJI BIZNESU I MEDYCYNY Sp. z o.o.
Do naszego oddziału szkoły w Krakowie poszukujemy Specjalisty ds. Sprzedaży.

poszukiwany Specjalista ds. Sprzedaży

  • Data publikacji:
  • 28-07-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Kraków
  • Wynagrodzenie:
  • 4000PLN - 5000PLN brutto
  • Stanowisko:
  • Specjalista ds. Sprzedaży

Krótko o nas:
Policealna Szkoła Zawodowa Centrum Nauki Biznesu i Administracji powstała w 2017 roku. Celem szkoły jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów z dziedziny kosmetyki, masażu, bezpieczeństwa i higieny pracy, administracji i opiekuna medycznego. Wykładowcami w szkole są inspektorzy prowadzący firmy z zakresu bhp, kosmetolodzy, fizjoterapeuci, lekarze, pielęgniarki, pracownicy administracji publicznej z kierowniczych stanowisk. Szkoła przykłada także uwagę do komfortu kształcenia. Nieustannie co rok inwestujemy w nowoczesne sprzęty, oraz przystosowujemy i ulepszamy sale do różnych kierunków nauki.

Jeśli:
- posiadasz wykształcenie min. średnie;
- posługujesz się językiem ukraińskim lub rosyjskim w stopniu komunikatywnym;
- dar przekonywania oraz negocjacji;
- masz w sobie dużą dawkę energii i pozytywne nastawienie do świata;
- dysponujesz czasem w weekend (sobota);
- chcesz razem z nami wziąć udział w procesie kształcenia młodzieży i dorosłych.
Dołącz do nas i zostań członkiem naszego świetnego zespołu!

Co oferujemy:
- dobrą stawkę wynagrodzenia od 3000 do 3500 zł netto;
- pracę w prestiżowej sieci szkół Europejskiego Instytutu Edukacji, Biznesu i Medycyny;
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po 3 miesiącach umowa o pracę);
- wsparcie metodyczne całego zespołu;
- możliwości rozwoju;
- wyjątkową atmosferę w pracy;
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z obcokrajowcami.

Zakres obowiązków:
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy;
- pozyskiwanie nowych słuchaczy poprzez aktywne działania handlowe/marketingowe oraz dbałość o wysoki poziom relacji z obecnymi i przyszłymi słuchaczami;
- prowadzenie bazy słuchaczy;
- planowanie działań sprzedażowych oraz systematyczne raportowanie z planowanych działań.

Rekrutacja odbywa się w formie zdalnej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na maila lub bezpośredni kontakt telefoniczny.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskikraj Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."