Poszukujemy do Współpracy Podwykonawców -Szczecin, Koszalin

  • Data publikacji:
  • 13-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin, Koszalin
  • Stanowisko:
  • Serwisant

TELEKOM USŁUGI SP.Z.O.O.

POSZUKUJEMY DO WSPÓŁPRACY PODWYKONAWCÓW DO: INFRASTRUKTURY TELEKOMUNIKACYJNEJ FTTH

Telekom Usługi Sp z o.o. z siedzibą w Gdańsku poszukuje podwykonawców do współpracy na terenie: Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg ,Wałcz i okolice

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Solutions 30. Świadczymy usługi telekomunikacyjne w zakresie utrzymania i budowy sieci miedzianych oraz światłowodowych. Spółka powstała w 2011, obecnie zatrudniamy ponad 300 osób. Naszym kluczowym partnerem jest Orange Polska. Tworzymy zespół specjalistów wysokiej klasy, wyróżnia nas wysoki standard usług i profesjonalizm w podejściu do Klienta.

Firma Godna Zaufania 2021/2022

Solutions 30 jest liderem swojej branży na rynku europejskim. Dzięki rozległej sieci wsparcia oraz optymalnemu systemowi i procesom zarządzania tą siecią, dostarczamy odpowiednie rozwiązania problemów technologicznych klientów.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-wykonywanie instalacji w technologii FTTH

-budowanie krótkich przyłączy doziemnych i napowietrznych

-instalowanie urządzeń i uruchamianie u klienta

NASZE WYMAGANIA

Posiadanie własnej działalności gospodarczej.

OFERUJEMY

-Możliwość wykonywania stałych zleceń

-Atrakcyjne warunki finansowe

-Stabilizacja