DOLMEB Sp. z o.o.
WRAZ Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM FIRMY POSZUKUJEMY OSOBY NA STANOWISKO ELEKTROMECHANIK

POSZUKUJEMY ELEKTROMECHANIKÓW/ ŚLUSARZY- MECHANIKÓW

  • Data publikacji:
  • 18-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Stalowa 25 w Świdnicy
  • Wynagrodzenie:
  • 4200 zł - 6000 zł brutto
  • Stanowisko:
  • Elektromechanik

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania maszyn produkcyjnych

  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy

  • Realizowanie przeglądów technicznych i remontów maszyn i urządzeń

  • Usuwanie bieżących awarii

  • Raportowanie wykonanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Elektryk, Elektronik, Elektromechanik, Mechatronik, Mechanik)

  • Doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i rysunku technicznego

  • Dobra organizacja pracy własnej oraz sumienność

  • Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym oraz w przypadku nagłych interwencji poza godzinami pracy

  • Współpracy z działem produkcyjnym

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwości zawodowego rozwoju

  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych

  • pracę w międzynarodowym środowisku

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 250 osób. Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych.  Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która stawia sobie wysokie wymagania odnośnie jakości, ceny i terminowości realizowanych zamówień.

 58-100 Świdnica