ANT-Personal GmbH
Poszukujemy Elektryków

Poszukujemy Elektrykow/ Pomocnikow

  • Data publikacji:
  • 28-02-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • od 2300€ netto
  • Stanowisko:
  • Elektryk Budowlany

ANT Personalservis z siedzba w Zwickau poszukuje dla swoich stalych klientow kandydatow na stanowisko:

Elektryk budowlany / przemysłowy

Miejsce pracy: Niemcy (zlecenia na terenie całych Niemiec)

WYMAGANIA:

-           wykształcenie zawodowe lub uprawnienia,

-           komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

-           umiejętność czytania rysunków technicznych,

-           doświadczenie zawodowe,

-           doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane,

-           samochód i prawo jazdy - mile widziane.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-           montaż i serwis instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych oraz mieszkalnych,

-           montaż rozdzielni, szaf i pulpitów sterowniczych zgodnie ze schematem.

OFERUJEMY:

-           niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,

-           atrakcyjne zarobki,

-           dodatki urlopowe i świąteczne,

-           dodatki do firmowych systemów emerytalnych,

-           ciekawą i zróżnicowaną pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,

-           do 30 dni płatnego urlopu,

-           możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

-           niemieckie ubezpieczenie ( także dla rodziny jeśli jest ono potrzebne),

-           możliwość otrzymania  Kindergeld  204,-  €  za dziecko

-           pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

-           wypłatę tygodniówek.

Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe