Astral Limited

POSZUKUJEMY MONTERÓW DOMÓW PREFABRYKOWANYCH

  • Data publikacji:
  • 14-07-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Monter

Różnorodna oferta usług (obowiązki pracownika):

- Montaż domu prefabrykowanego,

- Pokrycie dachu,

- Płyta gipsowo-kartonowa,

- Izolacja / zbrojenie / tynk elewacyjny,

- Klinkier,

- Szpachelka, malowanie i tapetowanie,

- Układanie płytek i podłóg / laminat / listwy przypodłogowe,

- Instalacje drzwi i okien,

- Gotowe instalacje (końcowa instalacja sanitarna: kabiny prysznicowe, umywalki itp.),

- Obsługa i utrzymanie klienta,

- Renowacje,

- Rozszerzenia domów i przebudowy,

- Dyspozycyjność i gotowość do standardowego systemu pracy - 4-7 tyg. pracy na 1-2 tyg. wolnego (do każdego pracownika podchodzimy indywidualnie).

Miejsce pracy:

Nasze zespoły są w Niemczech.

Wymagania:

-  Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (przynajmniej w stopniu komunikatywnym),

-  Doświadczenie przy budowie Prefabrykowanych domów (warunek konieczny),

-  Prosimy zapoznać się z filmem przedstawiającym sposób pracy na budowie (wymagany przed rozmową lub spotkaniem rekrutacyjnym),

-  Dobra kondycja fizyczna,

-  Umiejętność pracy w zespole,

-  Prawo jazdy kat B,

-  Bez nałogów,

-  Odpowiedzialność, samodzielność, sumienność.

Zapewniamy:

- umowa o pracę (po około 2 tygodniowym okresie próbnym) lub samo zatrudnienie,

- ubezpieczenie,

- atrakcyjne wynagrodzenie, stawka godzinowa 15 Euro na rękę (wypłacane na czas),

- stabilne zatrudnienie,

- w planie pracy uwzględniamy potrzeby naszych pracowników (wyjazdy na wakacje , sytuację      rodzinne , sytuację losowe)

- wsparcie polskojęzycznych pracowników,
- zakwaterowanie oraz transport,

- narzędzia.

DANE KONTAKTOWE

Sylwia Kawczyńska – Specjalista ds. rekrutacji Astral Ltd Polska

+48 882575442

Rodzaj pracy: Pełny etat