Firma
Poszukujemy opiekunki do osób starszych

  • Data publikacji:
  • 05-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy / Kolonia
  • Wynagrodzenie:
  • 1300 euro netto miesięcznie
  • Stanowisko:
  • Opiekunka Osób Starszych

Poszukujemy opiekunki z j. niemieckim komunikatywnym

ZUS OD ŚREDNIEJ KRAJOWEJ, 1300 Euro miesięcznie

TELEFON: 792 762 467

❗ Czas pracy: 12.08.2019 - 11.09.2019 (jeden miesiąc - zastępstwo)

❗ Miejsce: 50 933 Köln

Seniorka (94 lata) porusza się samodzielnie z pomocą rolatora, samodzielnie korzysta z toalety, cierpi na niewydolność serca, słabiej słyszy,

Warunki materialno-bytowe bardzo dobre: apartament 120 m 2, dostęp do internetu

Przychodzi Pani sprzątająca

Obowiązki:

✔ opieka nad seniorką

✔ prowadzenie domu

✔ gotowanie

✔prasowanie

✔ pranie

Wymagania:

✔ Pani z komunikatywną znajomością języka niemieckiego

✔ doświadczenie w opiece

Oferujemy:

✔ legalne zatrudnienie

✔ 1300 euro netto

✔ zwrot kosztów podróży

✔ zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy

✔ZUS od średniej krajowej

❗❗❗ Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 792 762 467

Zespół Global Care