Edyta Kaczyńska, Gowork
Poszukujemy Opiekunki do pana Friedemanna, 1270 euro/miesiąc

  • Data publikacji:
  • 20-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 1270 euro netto/miesiąc

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Miejsce zlecenia: Siegen

Preferowany czas zlecenia: 6 tygodni, od 30 kwietnia

Opis zlecenia:

Pan Friedemann ma 86 lat. Jest mobilny, porusza się za pomocą chodzika lub rolatora. Podopieczny cierpi z powodu niewydolności układu krwionośnego oraz początków parkinsona. Podopieczny jest osobą sprawną intelektualnie, choć ma problemy z wymową. Jest kontynentny, z większością czynności próbuje radzić sobie sam, jednak trzeba go wspierać podczas ubierania i mycia. Co drugi dzień przychodzi pielęgniarka.

Warunki mieszkaniowe:

Podopieczny mieszka z żoną (nie wymaga opieki) w mieszkaniu (II piętro w bloku z windą) nieopodal centrum miasta. Opiekunka ma zapewniony oddzielny pokój, dostęp do Tv i internetu. Kuchnię i łazienkę dzieli z domownikami.

Obowiązki opiekuna:

- pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego,

- wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach,

- pomoc przy kąpieli,

- podawanie leków.

Wymagania:

- dostateczna znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w pracy z osobami starszymi,

- miłe usposobienie,

- brak nałogów.

Zapewniamy:

- stawka 1270 euro netto/miesiąc,

- bezpieczną i legalną pracę w Niemczech,

- jasne warunki współpracy (jedna umowa! Stawki zawsze podawane w netto),

- wysokie składki ZUS,

- możliwość wyboru pracy na polskich lub niemieckich warunkach,

- gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju,

- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego,

- pomoc prawną, językową i medyczną.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 6825,podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32, lok. 102

www.opiekunka.gowork.pl