Gowork.pl

Poszukujemy opiekunki do pracy w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 30-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych.

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Zapraszamy Państwa do rekrutacji na stanowisko opiekuna osób starszych w Niemczech, jeżeli znasz język Niemiecki w stopniu komunikatywnym, masz doświadczenie w opiece, zgłoś się do nas.

Miejsce wyjazdu: okolice Hanau, (wyjazd na 3 miesiące)

Opieki potrzebuje Pani Gertuda. Ma 83 lata. Seniorka jest osobą leżącą, potrzebuje pomocy by wstać, jeździ na wózku inwalidzkim, w domu porusza się przy chodziku. Ma problemy z nietrzymaniem moczu.

Obowiązki:
Do obowiązków na tym zleceniu należeć będzie: transfer z wózka na łóżko, ubieranie i rozbieranie, kąpiele, zmiana pielucho – majtek, dbanie o higienę ciała, oklepywanie oraz czuwanie przy podopiecznej w nocy. Opiekunka będzie również prowadziła dom, sprzątała, przygotowywała posiłki, robiła zakupy oraz jeździła z podopieczną na wizyty do lekarza.

Wymagania:
doświadczenie
komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
mile widziane prawo jazdy
brak nałogów
miłe usposobienie, cierpliwość, życzliwość, chęć niesienia pomocy innym

Oferujemy:
odprowadzane składki emerytalno – rentowe
ubezpieczenie
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy (własny pokój z wyposażeniem)
wysokie zarobki (od 900 euro netto do nawet 1500 euro netto miesięcznie)

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00