Haldu Groep

Poszukujemy osób na stanowisko MONTER KONSTRUKCJI DACHOWYCH

Wymagania:

-zanjomość języka angielskiego, holenderskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywanym;

-brak lęku wysokości;

-terminowość, dokładność, sumienność;

-doświadcznie w tego typu pracy;

-prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Zakres obowiązków:

-montaż blachodachówki;

-praca na wysokości;

-przygotowanie materiałów.

Oferujemy:

-osobistego koordynatora w biurze i na budowie;

-punktualną, cotygodniową wypłatę;

-wysokiej jakości narzędzia Hilti;

-dobre, darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy na cały pobyt w Holandii;

-24 dni wakacyjne i 8% premii urlopowej rocznie;

-wypłata za Holenderskie dni świąteczne;

-ubezpieczenie zdrowotne.

Haldu Groep jest dostawcą wykwalifikowanych pracowników w budownictwie, technologii i motoryzacji. Mamy projekty w całej Holandii. Nasi główni klienci, tacy jak Dura Vermeer, BAM, Trebbe, Van Wijnen, Ballast Nedam, VolkerWessels lub TBI, stale poszukują wykwalifikowanych pracowników.

Jeżeli masz pytania, skontaktuj się z naszym rekruterem Adrianą Pontus. Możesz się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem 0031 (0) 630 976 121 lub 0031 (0) 24 397 7536 lub poprzez wyłanie  e-mail na adres a.pontus@haldugroep.nl.