ABC Work
Poszukujemy osoby na stanowisko SPAWACZ MAG - niewymagana znajomość języka niemieckiego

Poszukujemy osoby na stanowisko SPAWACZ MAG/ NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 29-09-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Wynagrodzenie:
  • 10000
  • Stanowisko:
  • Serwisant
SPAWACZ MAG - niewymagana znajomość języka niemieckiego

Opis stanowiska pracy:

- spawanie oraz składanie konstrukcji stalowych służących do
przewozu szkła

- praca z rysunkiem technicznym

- praca na 2 zmiany

- stawka: 12,63 euro brutto/h + 40,00 euro netto diety dziennej

Wymagania:

- umiejętność spawania metoda MIG/MAG (wymagane certyfikaty-
możliwość odnowienia certyfikatów w zakładzie pracy)

- znajomość rysunku technicznego

- mile widziane podstawy języka niemieckiego

- doświadczenie zawodowe

- prawo jazdy kat. B (samochód na wyjazd), na miejscu nie jest wymagany

Oferujemy:

- niemiecka umowę o prace na czas nieokreślony, zawarta przed
wyjazdem

- ubezpieczenie oraz składki zdrowotne i emerytalne odprowadzane
na terenie Niemiec

- zakwaterowanie, pokój jednoosobowy (kwatera - koszt ok. 500 euro/m-c,)

- opiekę polskojęzycznego koordynatora

- możliwość pracy w godzinach dodatkowych oraz godzinach
nocnych platnych od +25%

- płatny urlop w wymiarze 25 dni w roku

- dodatek urlopowy i świąteczny  (od 180 euro po przepracowaniu
6 m-cy)

- płatne dni ustawowo wolne od pracy

- premie za polecenie nowych pracowników

- odzież ochronna

- dostęp do mobilnej aplikacji  pracowniczej

Zapraszam do kontaktu !

CV: Wyślij CV - ABCWork - praca za granicą
TELEFON - 570 221 444
E-MAIL : info@abcwork.eu