Personalagentur BessteM
Praca jako pomoc kuchenna!

Poszukujemy pomocy kuchennej/pracownika przygotowującego śniadania w hotelu

  • Data publikacji:
  • 29-06-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Lohberg
  • Wynagrodzenie:
  • od 1400 € / msc
  • Stanowisko:
  • Kucharz / Kucharka

Praca od zaraz: Obsługa / pomoc kuchenna / pracownik śniadaniowy m / f / d

Lokalizacja: Lohberg (hotel)

Twój profil:

- Język niemiecki na poziomie co najmniej B1

- Wykształcenie lub 3 lata doświadczenia w restauracji

- Samodzielność i umiejętność pracy w zespole Twoje zadania:

- Przygotowywanie napojów pod okiem kierownictwa cateringu

- Kompetentna, uprzejma i szybka obsługa

- Zajmowanie się mise en place (z fr. ,,wszystko na miejscu´´), przykrywanie i sprzątanie w strefie restauracyjnej

- Przygotowanie śniadania w formie bufetu

- Ustawianie stołów

- Pieczenie wypieków i przygotowywanie dań śniadaniowych, tworzenie i monitorowanie bufetu

- Konserwacja lady bufetowej (meble i wyposażenie techniczne) - Obsługa gości - Właściwa obsługa, konserwacja i pielęgnacja wszystkich urządzeń - Udział w utrzymaniu lub kompleksowym przywróceniu czystości i porządku w kuchni i jadalniach

- Zapewnienie optymalnej jakości i ilości usług oraz sprawnego działania

- Zmywanie naczyń i wyposażanie/przygotowywanie jadalni

- Zgodność z oficjalnymi wymaganiami/przepisami higienicznymi oraz normami wewnętrznymi (zapewnienie jakości HACCP)

Pracodawca oferuje:

- Umowę o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy (bezpośrednio z pracodawcą)

- 6 miesięczny okres próbny

- Zarobki od 1400 € / msc plus dopłaty niedzielne i świąteczne

- Czas pracy 40 godzin/tydzień (5 dni w tygodniu w systemie 2-zmianowym - kroczący tydzień), rozpoczęcie pracy ok. 14:00/15:00

- Zakwaterowanie (pokój z aneksem kuchennym), koszt ok. 90,00 € / miesiąc

- 25 dni urlopu

Numer referencyjny. 10000-1180928813-S

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje dokumenty aplikacyjne.

Agencja Personalna BessteM

Magdalena Gotzmann

E-mail: info@besstem.eu

Telefon: +49 351 275 781 73

Tel: +48 662 760 665 Czekamy na Ciebie!