TREZO Sp. z o.o.
Poszukujemy pracownika na umowę o pracę

Poszukujemy pracownika na stanowisko mechanik-spawacz

  • Data publikacji:
  • 07-12-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Sosnowiec woj. śląskie

Miejsce pracy: śląskie - Sosnowiec

Opis stanowiska
- produkcja oraz remont maszyn
- spawanie metodą TIG elementów ze stali, głównie blach.

Wymagania

- umiejętność spawania metodą TIG;
- chętnie przyjmiemy osoby po kursach, do douczenia;
- umiejętność czytania rysunku technicznego;
- znajomość budowy maszyn;
- wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem;
- dbałość o powierzony sprzęt;
- chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności;
- sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań;
- dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości.

Oferujemy

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość stałego zatrudnienia i atrakcyjne warunki w oparciu o umowę o pracę;
- możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji;
- pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

41-215 Sosnowiec woj. śląskie

ul.Główna 26C

tel:  +48 32 269 20 10