Elbmonteure Service GmbH
Spawacz

Poszukujemy Spawaczy!!!

  • Data publikacji:
  • 08-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Spawacz

Firma Elbmonteure-Service z siedzibą w Hamburgu i Dreźnie wspiera specjalistyczne firmy w regionie i w całych Niemczech w projektach związanych z technicznym wyposażeniem budynków. Naszą podstawową działalnością jako usługodawcy personalnego jest profesjonalne świadczenie usług montażowych w zakresie ogrzewania, kanalizacji, chłodnictwa/klimatyzacji, wentylacji, elektroniki oraz budowy rurociągów. Wzbogać nasz 400-osobowy zespół swoją wiedzą w przyszłości!

Dla współbracia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko Spawacza (m/k/d)

Twoje zadania:

- Prace spawalnicze w różnych procesach spawalniczych takich jak WIG/MAG/MMA/oxy-fuel

- Spawanie i montaż rurociągów

- Przygotuj komponenty, np. wyczyść i napraw podłoża

- Praca według rysunków

Twój profil:

- Masz (m/f/d) wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe  jako spawacz (m/k/d)

- Rzetelny sposób pracy, lojalność i umiejętność pracy w zespole

- Wysoki poziom zaangażowania i elastyczności

- Prawo jazdy klasy B

Oferujemy:

- Bezpieczne miejsce pracy

- Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

- Wynagrodzenie za wyniki według taryfy BAP (powyżej taryfy), dodatki, dodatek świąteczny i urlopowy

- Płatny urlop do 30 dni

- Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy (np.Würth) zapewnia nasza firma

- Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

- Opieka koordynatora polskojęzycznego

- Dobre możliwości rozwoju i szkolenia

- Różnorodne lokalizacje w Niemczech

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przeslanie CV w jeżyku polskim lub niemieckim: krauter@elbmonteure-service.de

Dane kontaktowe:

Tel.: +49 40 59 36 127 413 lub +49 174 39 59 083