Gowork.pl
Gowork.pl to firma z wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu wyjazdów dla Opiekunek i Opiekunów osób starszych do Niemiec. Naszą dewizą jest szacunek dla innych oraz jasne zasady współpracy. Obecnie poszukujemy Opiekunek osób starszych. Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Potrzebna opiekunka do pary seniorów, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 09-01-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Masz doświadczenie w pracy nad osobami starszymi oraz znasz język Niemiecki? Jeżeli tak, zgłoś się do nas. Mamy wiele atrakcyjnych ofert pracy.

Obecnie szukamy opiekunki do opieki do dwóch starszych osób, Pani Sieglinde oraz Pana Emila. Seniorzy ogólnie są w dobrej kondycji fizycznej, są samodzielni. Pani Sieglinde ma guza natomiast Pan Emil przeszedł udar i cierpi na nietrzymanie moczu. Są mili i pomocni. Cenią sobie obecność i wsparcie innych. Lubią spędzać czas na świeżym powietrzu.

Obowiązki:
-Wsparcie seniorów przy prowadzeniu domu: robienie zakupów oraz przygotowywanie dla nich posiłków, prasowanie oraz pranie.
-Pomoc przy codziennych czynnościach higienicznych, kąpielach, ubieraniu i rozbieraniu, oraz zmianie pielucho - majtek.

Wymagania:
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny).
-Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku.
-Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych.
-Dobry stan zdrowia.

Oferujemy:
-Zarobki od 1000 euro netto miesięcznie.
-Zakwaterowane oraz wyżywienie.
-Transport w obie strony.
-Składki ZUS oraz ubezpieczenie.
-Jasne zasady współpracy.
-Opiekę Naszego zespołu podczas wyjazdu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie SMS na numer podany w ogłoszeniu.
Treść SMS: imię i nazwisko oraz województwo.

Zapraszamy do oddziału w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00