Fallwork Sp. z o.o.

POTRZEBNA OSOBA NA DZIAŁ WĘDLINY I SERY TYGODNIÓWKI

  • Data publikacji:
  • 04-03-2022
  • Miejsce Pracy:
  • INOWR
  • Stanowisko:
  • Merchandiser

POTRZEBNA OSOBA NA DZIAŁ WĘDLINY I SERY  TYGODNIÓWKI

Poszukujemy Osoby na stanowisko wędliny i sery

Oczekujemy:

- umiejętności pracy w zespole

- zaangażowania w powierzone obowiązki

- aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologiczna

- doświadczenia na podobnym stanowisku

- dobrej organizacji pracy

- wysokiej kultury osobistej

Zakres zadań:

- praca z Klientem na stanowisku mięso-wędliny

- sprawdzanie terminów ważności produktów

- dbałość o porządek na stanowisku pracy

- ekspozycja i zatowarowanie lady serwisowej

 Zapewniamy:

- stabilne zatrudnienie

- Tygodniowy system wypłat

- umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę

- profesjonalne wdrożenie i wsparcie

- elastyczny grafik

- przyjemną prace

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą prosimy o kontakt  790 790 544

Aplikując na wyżej wymienioną ofertę nie zapomnij o dołączeniu aktualnej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. *oferta pracy tymczasowej