Firma telekomunikacyjna
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego

Praca biuro/teren

  • Data publikacji:
  • 15-11-2018
  • Miejsce Pracy:
  • KATOWICE

Zadania:       Nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z             Klientami      Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych     Monitorowanie rynku i analiza działań konkurencji     Przygotowywanie ofert handlowych i raportów           sprzedaży     Prowadzenie dokumentacji handlowejWymagania:     wysoki poziom kultury osobistej;     komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu               pozytywnych relacji w pierwszym kontakcie z             Klientem;     zaangażowanie, nastawienie na osiągnięcie                 postawionych celów;–Oferujemy:     Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,     możliwość zdobycia cennego doświadczenia,     wsparcie szkoleniowe i marketingowe,     atrakcyjny system motywacyjny,     możliwość dalszego awansu,     Opiekę osoby  z doświadczeniem     elastyczny czas pracy.