Firma Instalacyjno-Serwisowa Centrum

praca biurowa

  • Data publikacji:
  • 12-04-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Wrocław. ul.Fabryczna
  • Wynagrodzenie:
  • min. 3100 brutto
  • Stanowisko:
  • Pracownik Biurowy

Firma Instalacyjno-Serwisowa zatrudni pracownika biurowego.
Obowiązki:
• Kompleksowa obsługa recepcji,
• Obsługa spotkań biznesowych, biurowych
• Dbałość o urządzenia w częściach wspólnych biura takie jak: drukarka,
ekspres do kawy, itp.
• Dbanie o porządek w biurze,
• Rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
• Nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów,
• Archiwizacja dokumentów,
• Wsparcie organizacyjne
• Inne zadania zlecone przez Przełożonego poprawiające prawidłowe
funkcjonowanie biura
Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej/sanitarnej
• Biegła obsługa komputera (pakiet Office, w tym Excel, e-mail)
• Dokładność, sumienność i obowiązkowość
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Wysoka kultura osobista
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• pracę od poniedziałku do piątku,
• stałe godziny pracy