TNP PERSONAL INTERNATIONAL

Praca Cieśla szalunkowy Szwajcaria

CIEŚLA SZALUNKOWY

Zadania:

-Montaż szalunków tradycyjnych i systemowych Betonowanie zgodnie z rysunkiem technicznym

- Praca przy szalunkach PERI, DOKA i innych

Wymagania:

-Doświadczenie jako cieśla szalunkowy

-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

-Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

-Znajomość czytania rysunku technicznego

-Znajomość rozwiązań budowlanych stosowanych za granicą

Oferujemy:

-Legalne zatrudnienie na szwajcarskich warunkach

-Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

-Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

-Pomoc w zakwaterowaniu

-Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

-Stawka na godzinę od 33 do 34 CHF w zależności od kwalifikacji plus dieta 18 CHF

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu:

+48 739610489