Kersten Scholz

Praca dla budowlańców w Niemczech

  • Data publikacji:
  • 17-02-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Inżynier Budowy

Zatrudnię budowlańców z doświadczeniem do pracy na budowach w Bremen (Niemcy) przez 3 miesiące zaczynając od 15 marca 2022, z możliwością przedłużenia. Praca polega głównie na remontowaniu mieszkań i pomocy przy budowie domów.

Zadania:

  • Układanie podłóg laminowanych

  • Tynkowanie

  • Układanie płytek w łazienkach

  • Instalacja prysznica

  • Instalacja kuchni

  • Montaż mebli

Wymagania:

  • Doświadczenie na budowie - minimum 5 lat

  • Prawo jazdy

  • Podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

  • Dobra jakość pracy

  • Możliwość robienia zdjęć smartfonem i wysyłania ich przez WhatsApp

  • Wymagane 2 osoby jako zespół

Oferujemy:

  • 18 € brutto za godzinę

  • Tygodniowa wypłata

  • Zakwaterowanie i narzędzia pracy

  • Zatrudnienie na 3 miesiące zaczynając od 15 marca, z możliwością przedłużenia

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie wiadomości lub maila (scholzimmoinvest@gmail.com). Prosimy o wiadomości w języku angielskim lub niemieckim.