Regess
Regess Sp. z o.o. - polska firma budowlana podejmie współpracę z Ekipą Cieśli Szalunkowych

Praca dla Cieśli Szalunkowych [Belgia]

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym Cieślą do projektów realizowanych na terenie Belgii.

Zadania:

• umiejętność wykonywania szalunków

• produkcja prefabrykatów betonowych
• wylewanie betonu
• praca z rysunkiem technicznym
• montaż zbrojeń wykonanych z żelbetu
• zbrojenie elementów prefabrykowanych.

Wymagania:
• doświadczenie na ww. stanowisku
• prawo jazdy kat. B i samochód
• własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• możliwość zakwaterowania,
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
• możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Kontakt tel.; +48 510 926 184 [od pon. do pt. 8;00-16;00]

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem danych jest Regess Sp. z o.o. z siedzibą w Jeleniej Górze 58-500, Bankowa 36. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Polityka prywatności dostępna jest na stronie internetowej: Regess Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.