KLAVER Sp. z o.o.
Praca za granicą

Praca dla kierowców C,CE z kodem 95 – Belgia

  • Data publikacji:
  • 31-01-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Jesteś doświadczonym kierowcą z prawem jazdy kat. C lub CE z ważnym kodem 95? Znasz język angielski lub holenderski lub francuski? Niezależnie od tego, czy wolisz jeździć w dzień czy w nocy – mamy dla Ciebie idealne oferty!!!

Wymagania:

- prawo jazdy kat. C lub CE i kod 95

- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego, lub francuskiego

- doświadczenie zawodowe

- gotowość i motywacja do pracy w nocy

- dobra kondycja fizyczna

Zakres obowiązków:

- ręczny załadunek i rozładunek towaru

- transport i dystrybucja produktów np. ziemniaki, tekstylia

- odbiór zamówień

- pomoc na magazynie/ produkcji

- praca w godzinach dziennych lub nocnych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie

- wysoką stawkę godzinową

Zainteresowany? Zadzwoń!!!

Dominika +48 570 901 033

Izabela + 48 570 901 913

Kamila + 48 570 901 414

Zapraszamy do zapoznania się z Naszymi ofertami na stronie www.klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o, certyfikat KRAZ 18450.