Werker Sp. z o. o.

Praca dla kierowcy C+E w Lipsku / NIEMCY - fajne zarobki !!

  • Data publikacji:
  • 22-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy/Lipsk
  • Wynagrodzenie:
  • 2400-2600 € na rękę
  • Stanowisko:
  • Kierowca CE

Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla.

Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy:

KIEROWCY C + E

Miejsce pracy:  Niemcy – Lipsk

Nr Ref.: WW/LEI/2018

Obowiązki:

  • praca na BDF wyłącznie na nocki w transporcie krajowym (Niemcy)

Wymagania:

  • aktualne prawo jazdy kat. C + E z kodem 95 i kartą kierowcy
  • aktualne uprawnienia ADR,
  • doświadczenie na stanowisku kierowcy C+E w transporcie kontenerem BDF,
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na komunikację w miejscu pracy – mocna podstawa
  • gotowość do pracy wyłącznie na nocki

Oferujemy:

  • praca bez systemu na zmianach nocnych,
  • praca z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
  • pracę w transporcie krajowym na samochodach marki Scania, MAN, Mercedes,
  • niemiecka umowa o pracę z ubezpieczeniem socjalnym oraz zdrowotnym,
  • terminowe, atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa, diety, nocki i premie,
    1850 EUR brutto + diety 12/24 EUR + nocki 80-100 EUR tygodniowo + premia jakościowa do 200 EUR netto + karta paliwowa

Szacowane wynagrodzenie : 2200-2400 € przy 1 klasie podatkowej ; 2400-2600 € przy 3 klasie podatkowej

  • możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej firmie o europejskim zasięgu.
  • zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. + 48 791 553 881 lub przesłanie swojego aktualnego CV ze zdjęciem na adres: ag@werker.pl wpisując w tytule

WW/LEI/2018.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez  Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )