Jobprofile
Kierowca

Praca dla kierowcy w Niemczech Atrakcyjna oferta !

  • Data publikacji:
  • 18-04-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Kierowca C

Chcesz zmienić swoją karierę? Mieć bliżej do pracy? Miłych kolegów? Więcej zarabiać? Bez względu na przyczyny: zglos sie do nas!

Dla naszego partnera biznesowego poszukujemy obecnie w agencji pracy tymczasowej kierowcy ciężarówki w miejscowości Schönfeld.

Zadania:

- Przewożenie betonu
- Rozładunek
- Miła relacja z klientem

 Oczekujemy:

- Niezależny i sumienny sposób pracy
- Doświadczenie w wyżej wymienionej dziedzinie pracy mile widziane
- Elastyczność i niezależność z wysoką motywacją
- Gotowość do nadgodzin
- Prawo jazdy na ciężarówki
- Niemiecki min. B1

Oferujemy:

- Pewny i stabilny dochód
- Stałe miejsce pracy
- Dalsze szkolenia i możliwości zdobycia kwalifikacji
- Osobiste wsparcie i porady z naszego oddziału
- Premia zdrowotna do 240 €/rok
- Premia urlopowa i świąteczna
- Zakwaterowanie w Pensjonacie za 17 euro dziennie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na E-Mail:

mikolajczak@jobprofile.de