Gowork.pl

Praca dla kobiet w charakterze opiekunki

  • Data publikacji:
  • 27-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy

Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Szukamy opiekunki dla Pani Rose, ma 94 lata (I stopień opieki).

Pacjentka jest inkontynentna, korzysta z wkładek. Ma również problemy z zasypianiem.

Obowiązki:
Głównie to obowiązki opiekuńcze: pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, myciu, pomoc w spożywaniu posiłków. A także wstawanie do Pani w nocy, towarzyszenie jej w wizytach u lekarza, pomoc w zmianie pielucho-majtek.

Pomoc w prowadzeniu domu, głównie sprzątanie, gotowanie.

Wymagania:
Od kandydatek wymagamy doświadczenia w opiece nad osobami starszymi i chorymi, komunikatywnej znajomości języka. Mile widziane są prawo jazdy oraz referencje.

Oferujemy:
Zapewniamy legalne zatrudnienie, wysokie zarobki, gwarancję pokrycia kosztów dojazdu do Niemiec i powrotu do kraju, zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego, opiekę koordynatora na czas wyjazdu, indywidualny dobór ofert.

Oferujemy bezpłatne kursy z zakresu podstaw języka niemieckiego dla naszych opiekunów.

Zapraszamy do odwiedzenia nas!

Oddział w Katowicach:
ul. 3 Maja 13, 40-096 Katowice
Godziny otwarcia:
pon-pt 8:00-18:00 sb 8:00-16:00