Regess
Regess Sp. z o.o. - polska firma budowlana podejmie współpracę z doświadczonym Malarzem Natryskowym

Praca dla Malarza Natryskowego_Belgia

  • Data publikacji:
  • 12-09-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Belgia
  • Stanowisko:
  • Malarz

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku podejmie współpracę z doświadczonym malarzem natryskowym do projektów realizowanych na terenie Belgii.
Praca dla malarza natryskowego w Belgii -Roeselare
Obowiązki :
· Oczyszczanie, odtłuszczanie, szlifowanie powierzchni przed malowaniem
· Mieszanie farb za pomocą mieszadła łopatkowego lub mechanicznego
· Zabezpieczanie powierzchni, które nie są malowane
· Malowanie konstrukcji stalowych za pomocą pistoletu natryskowego
Wymagania
· Własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
· Doświadczenie w malowaniu natryskowym
· Znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
· Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny samochód
· Dyspozycyjność
Oferujemy
· Atrakcyjne wynagrodzenie
· Możliwość zakwaterowania
· Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
· Pracę i możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Więcej informacji pod numerem telefonu: 75 644 20 73 (od pon. do pt. w godz. 8.00-16.30)
Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji